První republika

Chlumecká stanice za první republiky

Četníci z Chlumecké stanice v květnu 1937

Četníci z Chlumecké stanice v květnu 1937. Z leva: strážm. Konrád Martin Hrach,
šstrážm. Antonín Hofman. šstrážm. ??? , prap. Alois Podhajský,
šstrážm. Karel Rais, npor. výk. Rudolf Josef Šatty – okresní velitel, ??? ,
vrch. strážm. Josef Řeháček

Jméno Hodnost Zařazení Přišel z Dne Odešel do Dne
Biskup Jindřich vrch. strážm. velitel stanice 1903 pensionován 7.20.1923
Bušek Josef vrch. strážm. velitel stanice Chotěboř 20, 7. 1923 do trvalé výslužby 13.9.1931
Řeháček Josef vrch. strážm. velitel stanice Oskořínek 10.9.1931 pensionován jako leg. 2.11.1941
Podhajský Alois šstrážm. / prap. zástupce velitele z místní stanice 1.7.1936 Chotěboř 1.4.1938
Nevyhoštěný Bedřich šstrážm. zástupce velitele Bělá pod Bezdězem 14.4.1938 Česká Lípa 15. 10 1945
Titěra Václav podřízený četník Praha 1909 na Slovensko 1919
Makovička Oldřich podřízený četník Praha 1914 Nechanice – jm. vel. stanice 1923
Žlábek Josef podřízený četník Vysoké Veselí 1917 Smidary 1918
Cidlina František podřízený četník Praha 1919 Praha 1919
Lochman Josef podřízený četník Praha 1919 Chrudim 1921
Klusáček Josef podřízený četník Praha 1919 Nový Bydžov 1924
Valta Bohumil podřízený četník Praha 1919 pensionován 11.1.1930
Šulc Josef šstrážm. podřízený četník doplň. odd. 3/4/1921 7.7.1938
Kovář František podřízený četník Praha 1921 Schönbach

1924
Šlitr František

podřízený četník Praha 1923 Broumov 1925
Sviták Jan podřízený četník Praha 1924 Býšť 1925
Vitouš František šstrážm. podřízený četník Kraslice 18.12.1924 Býšť 1925
Podhajský Alois šstrážm. podřízený četník Svítkov 1.4.1925 jm. zást. vel. na místní st.
Šulc Josef šstrážm. podřízený četník doplň. odd. 4.3.1921 7.7.1938
Peterka František šstrážm. podřízený četník Krakovany ?. 10. 1931 České Velenice 10.5.1935
Vízner Josef šstrážm. podřízený četník Kladno ?. 1. 1935 Jičín 18.11.1936
Hofman Antonín šstrážm. podřízený četník Kolesa 15.5.1935 pensionován 2.1.1950
Hrach Konrád Martin strážm. podřízený četník Königshan 30.9.1936 4.5.1946
Rais Karel strážm. podřízený četník Držkov 31.3.1937 pensionován jako leg. 5.10.1940
Ruffer Bohumil strážm. podřízený četník ČPO Jičín 22.10.1937 Bohumileč 10.5.1940
Vít Josef čnzk. záv. podřízený četník od odd. Jičín 10/26/1938 Smidary 9/9/1939